O nás

UPOZORNĚNÍ

Vážení pacienti, od 1. 6. 2020 se objednávejte na fyzioterapii hrazenou zdravotními pojišťovnami u Mgr. Petra Ždímala, který s Vámi rád vyřídí objednávky na tel. čísle: 721 520 507. Volejte prosím od pondělí do pátku, nejlépe v celou hodinu nebo o půl. Děkujeme.

Na objednání na Kraniosakrální terapii, Viscerální terapii a terapie nehrazené zdravotními pojišťovnami  volejte na telefonní číslo 603204716.

Pokud se nedovoláte , pracuji. Ozvu se Vám později. Děkuji. Hetmerová

Telefonní číslo  573331626 bylo zrušeno. Děkuji za pochopení.

Historie našeho nestátního zdravotnického fyzioterapeutického pracoviště sahá do roku 1995, ve kterém jej paní Alexandra Hetmerová ,v prostorách Bezbariérového domu na Nitranské ulici, založila .
Z důvodů navýšení počtu spokojených klientů své pracoviště v roce 2002 přestěhovala do větších prostor, na Březinovu ulici v Kroměříži, kde pusobí doposud.
V současné době pracuje v našem pracovišti tým kvalifikovaných odborníků , který se zájmem a laskavým lidským přístupem pečuje o tělo i duši našich klientů.

Cílem naší práce je poskytovat kvalitní ,profesionální a především celostní péči v léčbě a prevenci poruch pohybového aparátu všech našich klientů.

Fyzioterapie Hetmerová

  Přehled nabízených terapií a masáží

Mobilizační techniky páteře a periferních kloubů

Mobilizační techniky patří mezi prostředky manuální medicíny. Nenásilně , šetrně a jemně obnovují funkční pohyblivost zablokovaných kloubů.
Po úspěšné mobilizaci se kloub dostává do správného postavení a v okolí blokády předchozí blokády se normalizuje narušený lymfatický a krevní oběh, zlepšuje se pohyblivost a elasticita měkkých tkání a postupně dochází k ústupu bolesti.
V rámci získání výraznějšího uvolnění tkání je velmi vhodné doplnit ošetření technikami měkkých tkání.

více zde …

Náš tým

Bez názvu-1
Alexandra Hetmerová
fyzioterapeut